Реалізація проєкту "Смакуй життя"

05.01.2023

Нарешті! Ми майже вже на фінішній прямій.  Сьогодні закінчили фінальне покриття підлоги керамічною плиткою. Ще трошки і ви побачите завершений результат кропіткої роботи. 

P.S. Проєкт "Смакуй життя" реалізується завдяки БФ "МХП - Громаді"

15.12.2022

Ура! Ура! Ура! 

А ми отримали меблі та барну стійку для нашої обідньої зали! Тому швиденько приступаємо до монтажу яскравих, сучасних та комфортних меблів.

P.S. Проєкт "Смакуй життя" реалізується завдяки БФ "МХП - Громаді"

 03/12/2022

А ми продовжуємо працювати над реалізаціє нашого проєкту і відсьогодні ми розпочинаємо наймасштабніший його етап, а саме - ремонтні роботи. Працівники закладу провели зачистку та демонтаж старих поверхонь та підготували приміщення до подальших робіт. Небайдужі батьки з технічним персоналом ліцею розпочали заглиблювати підлогу до 30 см, щоб додати висоти нашому напівпідвальному приміщенню. Після чого було виконано стяжку підлоги, а також вирівняно стіни та стелю.  Далі буде ...

А ми нагадуємо, що реалізація даного проєкту стала можливою завдяки участі у грантовому конкурсі "Час діяти, Україно!" від БФ "МХП - Громаді!

Оголошення результатів вибору логотипу для нашої шкільної їдальні

28.10.2022

Ось і закінчилося  наше голосування за найкращий логотип для  проєкту "Смакуй життя". У голосуванні через Google форму взяло участь 105 осіб. Спільноті було запропоновано 6 варіантів логотипів. Кожен обирав той, який припав найбільше до душі! 

Отже, підбивши підсумки голосування ми можемо оголосити фаворита серед логотипів! І це варіант номер 2. За нього віддали найбільше голосів - 49. За варіант 1- 11 голосів, варіант 3 - 9, варіант 4 -9, варіант 5 - 8, варіант 6 - 19 голосів.

Щиро вдячні ввсім, хто долучився до голосування! А ми пішли телефонувати до видавництва та замовляти виготовлення логотипу! Залишайтеся з нами! Далі буде!!!

Вибір логотипу для нашого проєкту

24.10.2022

#Час_діяти_Канівщино

#Час_діяти_Україно

#Благодійний_фонд_МХП_Громаді

#МХП

#Смакуй_життя

Увага! Увага! Увага!

Сьогодні ми розпочинаємо "ребрендинг" нашої шкільної їдальні!

Дорогі друзі! Нам потрібна ваша допомога!  Допоможіть  обрати логотип-візитівку для нашої шкільної їдальні, який буде розміщено на стіні обіднього залу. Цей логотип стане своєрідним брендовим знаком проєкту, який ми реалізуємо у КЗ "Грищинецький ліцей", а саме проєкт "Смакуй життя"- створення комфортного та безпечного простору у шкільній їдальні!

Тож переходьте за посиланням та активно голосуйте за найкращий логотип! Проголосувати можна лише за один логотип і тільки один раз!  Голосування триватиме до 00:00 26 жовтня 2022 року. Результати будуть оголошені 28 жовтня 2022 року на шкільному сайті ліцею офіційній сторінці ліцею www.gryschentsi.kaniv.info              

Не  зволікайте, час іде! Оберіть  серцем! Можливо ваш голос стане вирішальним!

P.S. Реалізація  проєкту "Смакуй життя!" стала можливою завдяки підтримці  Фонд "МХП-Громаді" та МХП.

Переходьте за посиланням та обирайте логотип, який найбільше вам сподобався!

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQz5aOjwqhzxVkrDa2RStG0RDTi41VLdMQaoOI-GPPMDTzYQ/viewform 

Інформаційно - просвітницька кампанія 

"Знаємо, що їмо!"

жовтень - листопад

У рамках реалізації проєкту "Смакуй життя" ініціативна група закладу освіти провела інформаційно - просвітницьку кампанію про важливість здорового харчування не тільки в школі, а й протягом усього життя. В рамках кампанії педагог - організатор ліцею Остапець Наталія Володимирівна провела флешмоб "Здорова тарілка харчування", шкільна медична сестра Пустовіт Ніна Вікторівна провела для учнів, їхніх батьків  та вчителів семінар - практикум "Правила і користь здорового сніданку".

Смакуй життя

04/10/2022

#Час_діяти_Канівщино

#Час_діяти_Україно

#Благодійний_фонд_МХП_Громаді

#МХП

#Смакуй_життя

Шановна спільното!

А ми повертаємося до вас з чудовими новинами!

У нашому закладі освіти ми розпочинаємо реалізовувати черговий проєкт під назвою"Смакуй життя!"

Маємо амбітні плани, а саме  облаштування сучасного та комфортного приміщення шкільної їдальні.

Ні для кого не секрет, що збалансоване здорове та корисне харчування, та ще й у модернізованій їдальні  допоможуть нашим дітям стати активнішими та здоровішими, а також запобігти виникненню багатьох небезпечних хвороб!

Інвестиції у здорове майбутнє наших поколінь потрібно розпочинати вже сьогодні!

Реалізація Проєкту "Смакуй життя!" стала можливою завдяки підтримці благодійного фонду Фонд "МХП-Громаді"

та МХП.

Тож поки ми готуємо опитування для наших батьків, розробляємо логотипи та плануємо фейсбук - флешмоб, закуповуємо будівельні матеріали та готуємося до ремонтних робіт пропонуємо вам ознайомитися з інформаційним плакатом про здорову тарілку харчування, за принципом якої має харчуватися кожна дитина та дорослий!

P.S. Залишайтеся з нами та слідкуйте за подальшими подіями! Обіцяємо - буде круто, цікаво і не менш корисно!